معنی ائل آی

ائل آی” یا “ال آی” یک نام دو کلمه‌ای ترکی است که “ائل” به معنی مردم و قبیله و “آی” به معنی ماه است. 

آی در اکثر فرهنگ‌ها و زبان‌ها، نشان زیبایی و زیبارویی است.لذا ترکیب این دو کلمه در کنار هم، به مفهوم ماه مردم، ماه سرزمین یا زیباروی ایل است.

داستان ائل آی

ائل آی در سال 1394 تاسیس شد و با همکاری دوستان ترکیه‌ای، فعالیت خود را در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای زیبایی و مراقبت شخصی در تبریز آغاز کرد. تنوعی بی‌نظیر از کالاهای 100% اصل، قیمت‌های فوق‌العاده و مشاورانی حرفه ای باعث شد تا به سرعت مورد استقبال مشتریان واقع شود. به علت حضور ائل آی در مراکز توریستی، کیفیت کالا و خدمات ائل آی مورد توجه مسافران تبریز نیز واقع شد. فروشگاه ائل‌آی آنلاین به عنوان شعبه جدید ائل آی درپاسخ به درخواست‌های مکرر مشتریان بمنظور ایجاد امکانی برای خرید آنلاین، افتتاح شد.

ائل آی آنلاین فروشگاهی است برای عرضه آنلاین انواع کالای اصل با قیمت مناسب و با امکان مرجوع آن، مهمترین مزیت ما پرسنل جوان، آموزش دیده و حرفه ای است که هر زمان آماده ارائه مشاوره حرفه‌ای برای کاربران است. ائل آی حامی حقوق مشتریان خود است و همواره جلب رضایت مشتری مهمترین کار ائل آی میباشد، چون ائل آی رشد و پیشرفت و بقای خود را مدیون مشتریانش می داند.

 

پشتیبانی همیشگی

هر روز خریدهای مشتریان در بسته‌بندی های مخصوص ائل آی برای مشتریان سراسر کشور ارسال می‌شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری در کنار مشتریان هستیم و امور مشتریان ائل آی همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.

ائل آی آنلاین با تنوعی جامع از کالاهای 100% اصل، امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین‌المللی فراهم آورده است.

ائل آی آنلاین با ارائه تصاویر دقیق و توضیحات تخصصی و کامل درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران، انتخاب را برای مشتری آسان نموده و با فراهم نمودن امکان بازگشت کالا، ریسک خرید را از بین برده است.

“خوشحال می‌شویم بتوانیم به شما کمک کنیم”

تیم ائل آی آنلاین

منو اصلی