رویه بازگرداندن کالا در ائل آی آنلاین

ائل آی آنلاین عودت می‌دهد

ما عودت می‌دهیم، نگران نباشید!

اصلا نگران نباشید، در هر مرحله بعد از خرید و حتی تا 10 روز پس از تحویل کالا، اگر منصرف شدید و خواستید عودت دهید، ما خرید شما را عودت می‌دهیم.

همانطور که تحویل گرفته‌اید، می‌توانید عودت دهید.

تا 10 روز بعد از تحویل کالا شما می توانید، کالای خریداری شده را بدون هرگونه باز کردن، استفاده کردن، دستکاری روی برچسب و نوشتن روی جعبه عودت دهید.

اگر کالا اشکال دارد!

اگر کالا دچار اشکال در اثر حمل و نقل است از جمله شکستگی، له شدگی یا نشتی، از تحویل آن خودداری نمائید.
اگر کالا آن چیزی نیست که شما سفارش داده‌اید، لطفا آن را از بسته باز نکنید.
اگر باز کرده و استفاده کرده‌اید و در کالا اشکالی وجود دارد، باید توسط کارشناس مربوطه بررسی شود.

فقط در یک دقیقه، فرم ارجاع را تکمیل کنید.

در هر مرحله‌ای وقتی تصمیم به ارجاع گرفته‌اید، فقط کافیست فرم زیر را بدقت تکمیل کنید، در بقیه مراحل، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

فرآیند ارجاع کالا:

  • فرآیند ارجاع کالا در ائل آی آنلاین بسیار ساده است:
  • در خصوص ضمانت بازگشت 10 روزه کالا، درخواست انصراف از خرید، از لحظه سفارش تا 10 روز پس از تحویل سفارش توسط مشتری امکان پذیر می باشد. اگر قبل از ارسال انصراف صورت گرفته باشد بایستی بلافاصله فرم مرجوعی تکمیل شود تا بسته برای مشتری ارسال نگردد. در صورت انصراف از خرید کل سفارش، باید محصولات در بسته بندی ائل آی و به همراه فاکتور و هدایا عودت داده شود(تحویل پست یا مامور ارسال شوند.)
  • در خصوص کالاهای باز شده، پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، در صورت تائید، ظرف حداکثر 3 روز کاری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می گیرد و کالا معدوم می شود. و در صورتیکه مورد تائید نباشد، کالا به مشتری عودت داده می‌شود.

منو اصلی